Thermo Épgép Kft. - Megbízhatóság • Innováció • Teljesítmény

Víz-gáz-fűtés szerelő

főbb feladatok, munkák:
  • Általános gépészeti rendszerekben, és technológiában való ismeretek,
  • Anyag- és munkaigény felmérése,
  • Víz, csatorna, hűtés-fűtésszerelési szaktudás,
  • Kiviteli tervekből, helyszíni adottságokból anyagigény felmérése,
  • Tervekből való kivitelezés,
    • az álláshoz tartozó elvárások:
      • Autogén hegesztési tudás,
      • Szakmában előforduló technológiák ismerete, szerelési gyakorlattal való rendelkezése,
      • Napi, és heti anyag igény felmérése,
      • „B” kategóriás jogosítvány,
      • Csapatmunka, kollegalitás,
        • az állás betöltéséhez előnyt jelent:
          • Csövek hegesztése nyomás alá bevonatos, és védőgázas technológiával,
          • Technológiai csőszerelési ismeretek,
          • Légtechnikai szerelési ismeretek
          • Klímaszerelési szaktudás,
          • Kék kártya,
          • Épületgépészetben szerzett szakmai tapasztalat,
            • amit kínálunk:
              • Változatos, kihívásokkal teli munkakör
              • Hosszú távú munkalehetőség
              • Versenyképes jövedelem,
              • Szakmai fejlődés
                • munkavégzés helye:
                  • Budapest és környéke
                    • Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajz küldésével lehet az címen. Az e-mail tárgyában kérjük feltüntetni a "víz-gáz-fűtés szerelő" jeligét.