Thermo Épgép Kft. - Megbízhatóság • Innováció • Teljesítmény

ÉPÜLETGÉPÉSZ MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ

főbb feladatok, munkák:
  • Tervlegyüjtések pontos elkészítése
  • A megpályázott épületgépészeti projektek műszaki előkészítése, árajánlatok kidolgozása,
  • A Vállalkozási Vezető munkájának támogatása, részvétel a folyamatok fejlesztésében,
  • Részvétel energetikai pályázatok kidolgozásában,
  • Dokumentációk, kimutatások, műszaki összehasonlító táblázatok elkészítése
    • az álláshoz tartozó elvárások:
      • Épületgépész mérnök / vagy technikus végzettség
      • 1-3 éves szakmai tapasztalat, vagy releváns területen gyakorlatot szerzett pályakezdő,
      • Erős felhasználó szintű MS Office ismerete,
      • Megbízható, nyitott, személyiség,
      • Analitikus gondolkodás, folyamatszemlélet,
      • Alkalmasság az önálló munkavégzésre, terhelhetőség, precizitás
      • Fejlett szervezőkészség, képesség összetett feladatok átlátására
        • az állás betöltéséhez előnyt jelent:
          • Energetikai tanúsító jogosultság
          • Winwatt, CAD ismerete,
          • B kategóriás vezetői engedély
            • amit kínálunk:
              • Széleskörű szakmai tapasztalat megszerzésének lehetősége,
              • Szakmai és karrier fejlődési lehetőség,
              • Stabil munkahely egy barátias szervezetben, színvonalas munkafeltételek mellett
                • munkavégzés helye:
                  • Budapest, XX. kerület, Mártírok útja 75.
                    • Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajz küldésével lehet az címen. Az e-mail tárgyában kérjük feltüntetni a "műszaki előkészítő" jeligét.